Hakkımızda

Günümüzde internet üzerinde oldukça fazla bilgi kirliliği oluştu ve oluşmaya da devam ediyor. Her gün yeni yalan bilgiler insanlara sunuluyor. Kısa bilgiler gereksiz cümleler yüzünden uzadıkça uzuyor. Para uğruna okuyucu kitlesi bir kenara itiliyor.  Biansiklopedi.com’un amacı oluşan bu gereksiz ve yalan bilgileri menfaat gütmeden sizlere en güzel biçimde sunmaktır.

2017’de kurulan site yeni kurulduğu zaman oluşan aksaklıklardan dolayı fazla paylaşım yapılamadı. 2018 yılında paylaşımlara hız verilmeye çalışılsa da istenilen dereceye gelinemedi. 2019 yılına gelindiğinde ise paylaşımlara hız verildi. Zamanla edindiğimiz tecrübeler ve doğru kaynaklar sayesinde gerçek bilgileri sizlere sunmaya devam ediyoruz.  Forum sayfamız ile sizlerin de katıldığı bir sayfa oluşturarak daha kaliteli içerikler üretmeyi amaçlıyoruz. 

Biansiklopedi.com’da yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir. Sitemizin amacı daha kültürlü nesil yetişmesine katkıda bulunmaktadır.

Forum sayfamızda hiçbir dine, fikre ve ırka hakaret edilmemektedir. Bu gruplardan herhangi birine karşı yapılan hakaretlerden üye sorumludur. Biansiklopedi.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. Forum politikasına uymayan kullanıcılar hak verilmeksizin üyelikten silinecektirler.