Ana Sayfa

WHATSAPP’A YENİ ÖZELLİKLER GELİYOR

Whatsapp, dünyada en fazla kullanıcıya sahip olan mesajlaşma uygulamasıdır. Facebook bünyesinde bulunan Whatsapp, sürekli kendisini geliştiriyor ve yeni özellikler getiriyor. Bu özellikler arasına yenileri ekleniyor.  Henüz Beta aşamasında olan uygulama yakın bir zamanda kullanıcıların hizmetine sunulacak. İşte Whatsapp’a gelecek olan yeni özellikler:

Reklamlar: Whatsapp, kendisine bir reklam yeri daha ekleyecek ve görüntülü konuşma esnasında reklamlar çıkacak.

Mesajları imha etme: Mesajları silme özelliği uzun zamandır var. Bir yenisi daha ekleniyor ve mesajlar kendisini imha edebiliyor. Bu özellik sayesinde mesajlar belirli bir süre geçtikten sonra kendilerini imha edecekler. Henüz süreyi kullanıcıların mı ayarlayacakları belli değil. Ancak İnstagram’daki gibi olma ihtimali yüksektir.

Karanlık mod: Günümüzdeki çoğu uygulama karanlık modu özelliklerini getirdi. Whatsapp ise karanlık modu getirmede biraz geç kaldı. Ancak bu güncelleme ile karanlık mod da aktif olacak.

Fotoğrafları otomatik indirme: Whatsapp, gönderilen fotoğrafları otomatik olarak hafızaya kaydetmektedir. Hafızaya kaydetmesi bazen sorun oluşturabilmektedir. Bu özellik de kullanıcının isteğine sunuluyor.

BENZER YAZILAR  KÜÇÜK ANNE ŞİİRİ / CEMAL SÜREYA

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.