Ana Sayfa

ABD’DEKİ TOPLU MEZAR GÖRÜNTÜLENDİ

Bilindiği gibi koronavirüs en çok Amerika Birleşik Devletleri’ni vurdu. Dünyada en fazla vaka ve ölü sayısı ABD’de görülüyor. ABD’deki vaka sayısı 1 milyon 10 bin oldu. Ölü sayısı ise 56 bin civarında. Ölü sayısı hızla artmaya devam ediyor. Başkan Trump’ın 60 binin altında ölü olabilir demesi ise virüsü kontrol edemedikleri ve doğru tedbirler alamadıklarını gösteriyor.

ABD’de ölümlerin bu kadar yüksek olması ülkeyi zor duruma soktu. Ülkede cesetleri koymak için ne morg yetiyor, ne de mezar. Morg sıkıntısına soğuk hava kasalarını kullanarak çözüm bulan ABD, mezar sorununa da toplu mezar ile çözüm bulmuş.

Boş bir ada üzerine iş makineleri ile çukur kazılmış. Bura tabutlar yan yana ve üst üste koyuluyor. Daha sonra bu tabutlar açılacak ve normal mezarlara gömülecek şekilde konuluyor. Ancak o zaman da virüsün tekrar yayılma ihtimali olmaz mı? Toplu mezara gömme işlemi gizli bir  şekilde yapılıyordu. Ancak drone ile kaçak bir şekilde gözlendi ve gerçekler ortaya çıktı. İşte o görüntüler:

toplu mezar 1toplu mezar 3toplu mezar 5toplu mezar 6toplu mezar 7Drone pictures show bodies being buried on New York's Hart Island amid the coronavirus disease (COVID-19) outbreak in New York CityABD’de koronavirüsten ölenler toplu mezarlara gömülüyor (DHA)

BENZER YAZILAR  KEREVİT

2 replies »

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.